ТОВ «СГП «Олімпік-Агро»

Сири торгової марки «Доообра ферма» – це продукти сімейного виробництва. Господарство складається з трьох ферм. У виробництві використовується лише власна сировина – молоко від кізочок зааненської породи (300 голів) та корівок породи великих сименталів (700 голів), які вигодувані на кормах, спеціально вирощених на своїх полях, без застосування хімічних добрив.

OlimpikAgro01

З ранньої весни до середини осені худоба на вільному випасі. Автоматичне доїння забезпечує чистоту молока, що для сиру дуже важливо, бо ворожі бактерії псують процес дозрівання, яке триває до двох років. Сир виготовляють на власній сироварні вручну, завдяки чому кожен виріб має унікальний, неповторний смак. Щоразу ви куштуєте витвір мистецтва. Окрім класичних сирів, підприємство виробляє сири з різними цікавими начинками, постійно шукає нові рецепти та вдосконалює технологію виробництва, вивчаючи досвід сироваріння як вітчизняного виробника, так і таких країн, як: Греція, Кіпр, Франція, Голландія.

IMG_0100

Наразі «Олімпік-Агро» проходить сертифікацію швейцарського центру для отримання сертифіката виробника «Органічного продукту».

Власник – Ложенко Тарас

Сайт: http://dooobraferma.com.ua

Продукція виробника
Київська обл., Богуславський р-н, с. Івки