ТОВ «Саттва Продукт»

Ідея ферми Motherfarm починалася з маленького будиночка в селі і виробництва продуктів для власного споживання. Згодом це перетворилося на ферму, до якої приєдналися також небайдужі друзі.

Молочне міні-господарство Motherfarm розташоване в чистому, віддаленому від мегаполісів регіоні на півдні Київської області. Молоко отримується від власних 34 корів, а також купується у місцевих жителів.

Sattva_1024x724-2

Сьогодні ферма Motherfarm пропонує як традиційні молоко, сири, сметану, масло, так і оригінальні натуральні молочні продукти – масло гі і сир панір.

На фермі Motherfarm використовуються традиційні і безпечні технології виробництва. Фермерське обладнання виробника здатне працювати на дровах і мінімально залежати від газу і електрики. Із виробничого циклу повністю виключені всі шкідливі речовини: консерванти, пестициди та інші хімічні домішки. Єдине, що використовується, – це лимонна кислота, яка потрібна, щоб молоко згорнулося для отримання паніра.

Sattva_1024x724-3

Всі молочні продукти виробляються традиційним способом, як це робили наші бабусі – на основі натуральних заквасок. Крім того, на виробництві суворо дотримуються всіх стандартів чистоти.

Також господарство не вбиває корів, а навпаки викуповує на бойнях здорових корів та дбає про них, а молоко щасливих корівок – особливо смачне та поживне.

Власник господарства – Євстратько Олексій

Сайт: http://motherfarm.com.ua

Продукція виробника
Київська обл., Сквирський р-н, с. Малі Лисівці