ТОВ «Крохмалепродукти України»

Підприємство було засновано у 2003 році. З 2008 року серед основних видів діяльності, окрім виробництва крохмалю та крохмалепродуктів, – виготовлення полісолодових екстрактів із пророщених зерен «Полісол».

Основними складовими усіх полісолодових екстрактів є 4 види пророщених зерен (солодів): пшеничні, ячмінні, вівсяні і кукурудзяні в різних співвідношеннях. В екстракті «Полісол. Чоловіча сила» пріоритет у кількісному складі належить кукурудзяному солоду, а в «Полісол. Матусине здоров’я» – ячмінному. Крім цього, в екстракт «Полісол з шипшиною» додається водяний настій плодів шипшини, а в «Полісол з журавлиною» – пюре свіжої журавлини.

Polisol_1024x724

Всі види солодів для виробництва екстрактів закуповуються у спеціалізованих українських виробників та перевіряються на якість у власній виробничій лабораторії. Шипшину та журавлину виробник закуповує в українських заготівельників, а також почав самостійно вирощувати на полях площею 500 га в Іванківському р-ні, що на Київщині.

Продукт містить 9 природних вітамінів, 15 амінокислот і 8 мінералів, що сприяють зміцненню імунітету та підтримують нормальне функціонування організму.

Головний технолог  – Ігор Іванов

Сайт: http://polisol.kiev.ua

Продукція виробника
Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Михайлівка-Рубежівка