ФОП Павленко В. В.

Виробництвом смачного сливового соусу займається звичайна міська пара, якій дістався у спадок від бабусі 1 га сливового саду у мальовничому с. Журавка, що на Черкащині. Це досить старий сад, вирощений бабусею нинішнього власника садового господарства, Віталія. Бабуся не хотіла продавати батьківської хати і вирішила посадити на ділянці сливові дерева. Нині у саду росте близько 800 слив сорту «угорка», яким вже більше 30 років. Восени бабуся завжди в’ялила сливи в печі, здається, її будинок досі зберігає аромат чорносливу.

Рецепт соусу теж дістався від бабусі. Він складається виключно з натуральних інгредієнтів, тому дуже добрий і чудово смакує до риби та м’яса. Залежно від вподобань можна обрати як гострий соус «Пан Слива», так і класичний негострий – «Пані Слива».

Особливість продукції в тому, що вона виготовляється під особистим контролем власника садового господарства, який ретельно стежить за тим, щоб соус був «як вдома». Він не містить жодних консервантів, крохмалю та інших штучних домішок – лише сливи, часник, сіль та натуральні спеції. Зроблений з любов’ю, як для власного столу.

Власник садового господарства – Віталій Павленко

Продукція виробника
Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Журавка