ФГ «Коник»

 

 

Фермерське господарство «Коник» виготовляє натуральні соки прямого віджиму зі стиглих, свіжих та непошкоджених, ретельно відібраних фруктів та овочів. Головні складові соків, яблука (12 основних сортів) та груші різних сортів, вирощуються у власних садах площею понад 135 га, інші – закуповуються у перевірених виробників.

Віджимаються соки на спеціальному апараті – декантері (центрифузі) під дією сили гравітації, без механічного впливу та доступу кисню, тому не руйнуються наявні у фруктах пектини, природні антиоксиданти, вітаміни та інші корисні речовини.
Також ці соки не містять води, цукру, аскорбінової кислоти, штучних барвників, консервантів та фруктового пюре – тільки віджатий сік, що проходить лише процес пастеризації.

При розробці лінійки соків ретельно обираються поєднання різних фруктів, овочів та їхніх сортів, кожен з яких має свій індивідуальний аромат та смак, для створення різноманітних комбінацій, що здатні задовольнити будь-якого споживача. Також постійно тестуються та впроваджуються нові передові світові сорти яблук, слив та груш для створення нових цікавих соковитих смаків.

Власник ФГ «Коник» – Андрій Мелеш

Сайт: http://konik-agro.com.ua

 

 

Продукція виробника
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Сторожниця