ФГ «Байрон Агро»

Усе починалось з невеликої ферми «Вілла Роз» (назва походить від великої кількості різних сортів троянд), яку родина вирішила створити лише для власних потреб. З часом господарство розрослось до 300 свиней, 150 корів, 50 кіз, 1000 курей, 12 000 перепелів, 50 бджолиних сімей (близько 2 млн. бджіл).

VIP_0436

Сьогодні «Байрон Агро» (офіційна назва) – це публічне фермерське господарство площею 300 га. Його щоденна продуктивність становить 800 л молока, 700 курячих і 8000 перепелиних яєць. Худобу і птицю годують натуральними кормами, вирощеними без застосування хімічних добрив. Усю теплу пору року проводять вільний випас. Результатом такого господарювання є корисна й смачна натуральна продукція: м’ясо, молочні продукти, яйця курячі та перепелині, рослинна олія, сезонні овочі та фрукти, а також консервація з них, різні крупи, мед та багато іншого.

VIP_0558

Усе виготовляють старим «дідівським» способом. Наприклад, масло збивають вручну, через що зберігається його істинний цінний смак та аромат. Фермерське господарство запрошує всіх охочих до себе в гості на екскурсію.

Голова фермерського господарства – Сергєєв Юрій Ігорович

Сайт: http://www.milk-shop.com.ua/

Продукція виробника
Київської обл., Переяслав-Хмельницький