• Знайомтесь, керiвник проекту «Лавка традицiй» мережI супермаркетIв «Сільпо»

    Олександр Пазинюк

Про Лавку традицiй

Проект «Лавка традицій» стартував в мережі «Сільпо» у вересні 2011 року. Завдання проекту – знайти для Вас смачні, натуральні продукти місцевих виробників, щоб Ваше щоденне харчування завжди приносило і задоволення, і користь. Усі виробники продуктів «Лавки традицій» є дійсно майстрами своєї справи, бо роблять її з любов’ю. Деяких виробників Олександр знаходить сам, вивчає їх господарство, досвід та професіоналізм, хтось – приходить і пропонує свої вироби. Якщо продукт якісний – налагоджується співпраця.

Всі продукти проходять перевірку на якість та відповідність, встановленим законодавством, нормам у кваліфікованих фахівців департаменту якості мережі «Сільпо».
Натуральні продукти майже неможливо виробляти у великих об’ємах через обмежену кількість сировини й унікальність технологій, а також короткий термін зберігання. Саме це пояснює їхню немалу вартість. Наразі товари «Лавки традицій» можна придбати в деяких супермаркетах «Сільпо» та делікатес-маркетах Le Silpo.
Споживайте натуральні продукти, отримуйте краще, що може дати природа у поєднанні з людською працею та любов’ю!

Наш експерт

Олександр Пазинюк, наш експерт з виробництва натуральних продуктів, народився і проживає в Києві, але більшу частину життя провів у селі: спочатку був на вихованні у бабусі та дідуся, які у післявоєнний період з нуля розбудували велике господарство, а згодом – батьків, у Львівській області, де вони мали власне господарство. Саме тому, кропітка праця відома йому з дитинства. Тато Олександра працював головним ветеринаром, мама – головним зоотехніком району.
Олександр вирішив продовжити династію ветеринарів. За плечима – аспірантура на кафедрі біохімії і біотехнологій НУБіП України, величезний досвід роботи в роздрібній торгівлі продовольчими товарами у відомих торгових мережах України, Великої Британії, США. В мережі «Сільпо» працює з 2005 року.